Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

Dostęp do pełnej oferty dla Agencji Reklamowych zostanie przydzielony przez dział marketingu firmy Maxim po wypełnieniu poniższego formularza.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAXIM Ceramics Sp. z o. o. Sp. k. Maksymilianowo 40, 64-060 Wolkowo.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z platformy internetowej www.maxim.com.pl oraz realizacji zamówień na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. tj. przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora.
  3. Pani/Pana dane osobowe Uczestnika mogą być przekazywane, na podstawie umów powierzenia, podmiotom świadczącym na rzecz administratora usługi outsourcingu: oprogramowania informatycznego, prawnego lub podatkowego.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody.
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych.
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością korzystania z pełnych funkcjonalności platformy internetowej www.maxim.com.pl oraz realizacji zamówień.
  8. kopię danych można uzyskać przekazując takie żądanie na adres administrator@maxim.com.pl

Dane podstawowe

Login (nazwa agencji)* :
Hasło:
Powtórz hasło:
Imię:
Nazwisko:

* - Login powinien być nazwą Państwa agencji, gdyż będzie służyć do wygenerowania adresu spersonalizowanej strony www

Przeczytaj więcej o spersonalizowanych stronach porceline.pl. Kliknij tutaj.

Dane firmy

Nazwa firmy:
Adres:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Województwo:
Telefon:
E-mail:
NIP:
Numer konta bankowego:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z platformy internetowej www.maxim.com.pl oraz realizacji zamówień.

Akceptuję Warunki Współpracy dla Agencji Reklamowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora moich danych osobowych (tj. danych podanych w Formularzu Rejestracyjnym dla celów promocji i marketingu produktów i usług.

Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.